آیا میخواهید از اکانت خود خارج شوید؟

بله

منشی تلگرام

منشی تلگرام

منشی تلگرام به شما کمک میکند تا در مواقعی که آنلاین نیستید و پیامی دریافت میکنید به طرف مقابل پیام دهد و جمله دلخواه شما را برای اون شخص بفرستد. مثلا وقتی آنلاین نیستید پیام در حال حاضر قادر به پاسخگویی نیست را بفرستد، و شما هر وقت دلتون بخواد آن را خاموش یا غیرفعال کنید و هر وقت هم نیاز داشتید روشن شود. 

آموزش فعال کردن منشی تلگرام

منشی تلگرام کاری میکند که اگر شخصی برای شما پیام بفرستد و شما امکان پاسخگویی را نداشته باشید به صورت خودکار برای شخص پیام دهنده یک مسیج ارسال میکند که در ادامه خواهیم گفت چگونه آن را فعال کنید:

منشی تلگرام کجاست

این قابلیت هنوز در نسخه اصلی تلگرام قرار نگرفته ولی در برنامه هایی مانند موبوگرام ، ایکس پلاس و... سایر تلگرام های غیر رسمی در دسترس است.

روش فعال سازی منشی تلگرام

پس از دریافت و نصب برنامه وارد اکانت خود شده و سپس به تنظیمات موبوگرام یا ایکس پلاس بروید.

در ان بخش دنبال گذینه ای تحت عنوان منشی یا تنظیمات پاسخ خودکار بگردید.

حال در این بخش لازم است تا شما تیک گذینه پاسخگویی خودکار را بزنید.

در بخش متن پاسخ متن مورد نظر خودتون رو بنویسید و تایید رو بزنید.

به همین راحتی شما منشی تلگرام را فعال کردید.

 

چگونه منشی تلگرام را غیر فعال کنیم

شاید از اینکار پشیمون شدید و یا تلگرامتون به صورت خودکار این قابلیت و فعال کرده و حالا شما میخوایین اونو خاموش کنید، برای غیر فعال سازی منشی تلگرام هم کافیه از مسیر بالا آن را خاموش کنید. با کمک این قابلیت اگر شخصی به شما مسیج بفرستد و آنلاین نباشید متن بالا به صورت خودکار برای وی ارسال میشود. 

 

به همین سادگی در این مقاله توانستیم منشی تلگرام را فعال کنیم و دستور خودمون رو برای پاسخ دادن به کاربر ها شخصی سازی کردیم و راه خاموش کردن اون رو هم یاد دادیم. امیوارم به کارتون بیادو موفق باشید  

لینک کوتاه مقاله : https://BugLand.ir/A/bdc