آیا میخواهید از اکانت خود خارج شوید؟

بله

آموزش فعال کردن انیمیشن شارژ شدن گوشی (همه موبایل ها)

آموزش فعال کردن انیمیشن شارژ شدن گوشی (همه موبایل ها)

یکی از پر کاربرد ترین قابلیت های اندروید که باعث پر طرفدار شدنش شده قابلیت شخصی سازی بالاست که کاربر دقیقا بتواند همونطور که دلش میخواهد تلفن همراه خود را شخصی سازی کند. در این مقاله از باگ لند با آموزش فعال کردن حالت گرافیک درحال شارژ شدن موبایل که در صورت وصل شدن به شارژر این رویداد صورت میگیرد در خدمت شما هستیم. تا انتها همراه ما باشید  

چگونه رویداد درحال شارژ شدن تلفن همراه را فعال کنیم؟

 

شما برای این کار به برنامه ای تحت عنوان Pika Show نیاز دارید. 

آموزش دانلود و نصب Pika Show

این برنامه در حال حاضر به صورت رایگان در جایی منتشر نشده و ممکنه پیدا کردن این برنامه برای شما سخت باشه. و به دلیل تحریم ها و اینجور داستان ها این برنامه برای استفاده نیاز به خرید داره.

ما برای راحت تر شدن کار شما کاربر عزیز در کانال تلگرام باگ لند دقیقا بعد از پست این مقاله نسخه کرک شده این اپلیکیشن پر کاربرد رو قرار میدهیم. برای رفتن مستقیم به این پست در کانال تلگرام روی این لینک کلیک کنید.

آموزش استفاده از Pika Show

بعد از دانلود این برنامه از کانال تلگرام ما برنامه را نصب کنید و وارد آن شوید. در صفحه اول دمو کوتاهی درباره کارکرد این برنامه و 2 دکمه Peplace charging animation و Setup tutorial را مشاهده میکنید.

در مرحله اول شما باید دسترسی های لازم رو به این اپلیکیشن بدید.

برای این کار در همان صفحه اول کمی به پایین بروید تا جایی که دقیقا در زیر دو دکمه بالا گذینه های Draw/Display over other apps و Set wallpaper را با علامت   مشاهده کنید به ترتیب از بالا اول روی Not set گذینه اول کلیک کنید و تیک مورد نظر رو فعال کنید.

و در مرحله بعد روی Not set گذینه دوم کلیک کنید تا برای شما یک پس زمینه ست کند.

بعد از Granted شدن این دو گذینه به بخش بالا برید و روی دکمه آبی رنگ (Peplace charging animation) کلیک کنید تا وارد بخش انیمیشن ها بشید.

دنبال انیمیشن مورد نظر خودتون بگردید  اگر از یکی از اونها خوشتان آمد روی آن کلیک کنید.

کمی منتظر بمونید تا انیمیشن کامل لود شود. در اینجا یک نمای اولیه از این انیمیشن میبینید که اگر مورد تایید شما بود روی تیک آبی در پایین صفحه کلیک کنید   

در اینجا از شما میخاهد تا تنظیماتی رو از جمله صدا دار بودن/نبودن انیمیشن رو انتخاب کنید. همونطور که مشاهده میکنید از شما میخاهد یا اکانت vip خریداری کنید و یا یک تبلیغات ببینید تا قفل انیمیشن مورد نظر باز شود. برای این کار روی دکمه Watch ads to unlock کلیک کنید و اگهی را مشاهدا کنید.

بعد از تماشای آگهی برای شما پیغام موفقیت نمایش میدهد و از شما میخاهد تا دکمه OK رو کلیک کنید. 

اگر تمام مراحل رو درست نجام داده باشید در این بخش انیمیشن فعال میشود و شما میتونید با متصل تلفن خود به شارژ این برنامه رو تست کنید و لذت ببرید.

 

در این مقاله از باگ لند با آموزش فعال کردن انیمیشن درحال شارژ گوشی های اندروید در خدمت شما بودیم. با نظراتتون از ما حمایت کنید. موفق و پیروز باشید. 

لینک کوتاه مقاله : https://BugLand.ir/A/4f6