آیا میخواهید از اکانت خود خارج شوید؟

بله

وبسایت هایی که همه توسعه دهندگان باید از آن بازدید کنند

وبسایت هایی که همه توسعه دهندگان باید از آن بازدید کنند

در هر حرفه ای حداقل تعداد محدودی از متخصصان در این زمینه در نظر گرفته شده اند. بیشتر این متخصصان دارای یک وبلاگ یا وبسایت هستند که باعث میشود منابع برتر در این زمینه باشند. در این مقاله از باگ لند ما به معرفی چند وبسایت کاربردی در زمینه برنامه نویسی میپردازیم.

بهترین وبسایت های توسعه دهندگان برای برنامه نویس ها

 

هکر نیوز

این وبسایت مانند Reddit است اما برای توسعه دهندگان! Hacker News یک سایت مهم برای اخبار توسعه دهندگان است که مربوط به همه مواردی است که ممکن است در هر لحظه به ذهن شما بیاید.

اسلش دات(SlashDot)

SlashDot یک وبسایت تعاملی بزرگ در مورد آخرین پست های وبلاگ و اخبار مربوط به فناوری و برنامه نویسی است. در سال 1997 توسط راب مالدا ایجاد شد اما امروز متعلق به BIZX ، LLC است.

 Reddit

وبسایت Reddit برای توسعه دهندگان است! Reddit وبسایتی است که برای بحث در مورد آخرین روند توسعه ، اخبار فناوری و سایر مواردی که در ذهن توسعه دهنده مشغول است بحث می کند. اگر می خواهید داغ ترین اخبار برنامه نویسان روز را مطالعه کنید یا می خواهید در مورد یک مسئله برنامه نویسی که ذهن شما را درگیر کرده بحث کنید Reddit سایتی است که باید از آن بازدید کنید.

DZone

بیش از یک میلیون توسعه دهنده به وبسایت DZone تعلق دارند و آن را به یک مرکز خبری برجسته برای برنامه نویسان امروزی تبدیل کرده اند. DZone یک منبع ارزشمند برای جدیدترین اطلاعات از هر گوشه از برنامه نویسی است.

StackExchange

وبسایت StackExchange بستری است که StackOverflow را برای شما می آورد. (که اتفاقاً بزرگترین وبسایت در گروه فناوری نیز به حساب می آید). این وبسایت محل گشت گذار انواع برنامه نویسان و توسعه دهندگان است. به عنوان مثال ، وبسایت StackExchange میزبان انجمن هایی است که به برنامه های وب ، توسعه وردپرس ، Raspberry Pi ، توسعه بازی و... اختصاص یافته اند. اگر به دنبال متخصصان و علاقه مندان همفکر با علاقه مشترک هستید ، StackExchange مکان مناسبی برای شما است.

 A List Apart

وبسایت A List Apart یک منبع خبری است که به افرادی که طراحی وبسایت انجام میدهند. با تمرکز بر استانداردهای وب و بهترین شیوه ها ، A List Apart سایتی است که باید برای هر توسعه دهنده ای که برای وب محصولی می سازد ، آن را مشاهده کند.

SitePoint

SitePoint یکی دیگر از نشریات خبری است که هدف آن توسعه دهندگان وب است. این وبسایت یک منبع از اخبار ، مسیر ها و نظرات در مورد همه موارد طراحی وبسایت است. SitePoint در سال 1999 تاسیس شد و با شعار "برای متخصصان وب ، توسط متخصصان وب: توسعه دهندگان ، طراحان ، برنامه نویسان ، سازندگان محصولات و کارآفرینان" شناخته می شود. همچنین افراد مبتدی در این وبسایت منابع یادگیری فراوانی را پیدا خواهند کرد.

MIT Open Courseware

 دوره های آموزشی آزاد وبسایت MIT دوره هایی را مستقیماً از اساتید دانشگاه MIT به صورت رایگان در دسترس همه قرار می دهد. با سخنرانی های ویدئویی ، فعالیت ها و موارد دیگر.

Codecademy

Codecademy یک روش رایگان و تعاملی برای یادگیری نحوه برنامه نویسی تعدادی از زبانهای مختلف است و متعهد به ارائه یک محیط یادگیری جذاب است که تجربه یادگیری را تغییر شکل می دهد و به دانش آموزان اجازه می دهد از مبتدی تا متخصص را با سرعت خود ، کاملاً آنلاین انجام دهند. بیش از 25 میلیون نفر در حال حاضر دانش و مهارت خود را با Codecademy افزایش می دهند.

StackOverflow

این وبسایت دقیقاً مانند سایت محبوب پرسش و پاسخ Quora است ، اما فقط برای توسعه دهندگان. StackOverflow یک جامعه آنلاین است که منابع یادگیری را فراهم می کند ، جامعه ای را برای اشتراک دانش و منابع پیشرفت شغلی را برای توسعه دهندگان از جمله لیست مشاغل تسهیل می کند.

 Hacker Rank

وبسایت Hacker Rank یک جامعه یادگیری و رقابت فقط برای برنامه نویسان است. برای حل مشکلات در برابر برنامه نویسان دیگر به رقابت بپردازید.

 

در این مقاله از باگ لند ما به معرفی 11 وبسایت کاربردی در زمینه برنامه نویسی و توسعه وب پرداختیم. اگر شما هم وبسایت های بهتری میشناسید در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. موفق و پیروز باشید.

منبع: stackify.com

لینک کوتاه مقاله : https://BugLand.ir/A/5f4