آیا میخواهید از اکانت خود خارج شوید؟

بله

تغییرات احتمالی ویندوز 11

تغییرات احتمالی ویندوز 11

حتما تا به حال چیز هایی راجب آپدیت جدید ویندوز شنیده اید. در این مقاله کوتاه از باگ لند ما به تغییرات احتمالی ویندو 11 میپردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

تغییرات ویندوز 11

 

در ادامه با 4 تغییر احتمالی همراه شما هستیم:

1. تسک باز

بیشترین تغییرات ظاهری ویندوز 11 مربوط به تسک بار آن میباشد جوری که در ویندوز جدید آیکون ها به وسط تسک بار انتقال داده شده و همچنین شاهد تغییرات جدید منو استارت میشویم. (همانطور که در تصویر مشاهده میکنید)

2. پنجره ها

از دیگر تغییرات ظاهری ویندوز 11 میتوان به گرد شدن گوشه های پنجره برنامه ها و حتی منو استارت اشاره کرد چون یکی از هیت های ویندوز 10 همچنان همین گوشه های تیز پنجره هاست.

3. آیکون ویچت ها

همچنین در ویندوز 11 شاهد افزوده شدن یک آیکون جدید در محیط تسک بار به نام ویچت ها هستیم که در این محیط شما میتوانید به ویچت هایی مانند اخبار و هوا شناسی دسترسی داشته باشید. این آیکون در آپدیت جدید ویندوز 10 هم قرار گرفته.

4. امکان چینش مختلف پنجره ها

از دیگر قابلیت های ویندوز 11 میتوان به امکان چینش های مختلف پنجره های آن در محیط کاربری اشاره کرد به طوری که کاربران میتوانند تغییر نحوه چینش پنجه های مربوط به برنامه ها و پوشه های مختلف را به راحتی و با امکانات بیشتری انجام دهند.

 

در این مقاله از باگ لند ما به معرفی چند آپدیت احتمالی ویندوز 11 پرداختیم و فقط خدا میدونه مایکوسافت چه سوپرایز هایی برای کاربرانش کنار گذاشته. موفق و پیروز باشید.

لینک کوتاه مقاله : https://BugLand.ir/A/718