آیا میخواهید از اکانت خود خارج شوید؟

بله

پر درآمد ترین زبان برنامه نویسی در ایران

پر درآمد ترین زبان برنامه نویسی در ایران

اگر برنامه نویس باشید حداقل یک بار هم که شده درباره پر درآمد ترین زبان برنامه نویسی تحقیق کرده اید. در این مقاله به پر درآمد ترین زبان های برنامه نویسی میپردازیم.

پر درآمد ترین زبان های برنامه نویسی

 

با توجه به اطلاعات موجود و افراد استخدام شده و کار بلد، برای شروع به ۵ زبان برنامه نویسی پر درآمد میپردازیم:

  1. زبان برنامه نویسی (GO)
  2. زبان برنامه نویسی (Scala)
  3. زبان برنامه نویسی (Ruby)
  4. زبان برنامه نویسی (C#)
  5. زبان برنامه نویسی (Kotlin)

 

زبان go

 

این زبان برنامه نویسی توسط گوگل در نوامبر ۲۰۰۹ طراحی شد. که پلتفرم متن‌باز دارد و به طور خاص برای پروژه‌های شرکت‌های بزرگ و معروفی مثل : (SoundCloud, Netflix, Dropbox) استفاده می‌شود.

زبان Scala

 

این زبان برنامه نویسی سطح بالا به طور مختصر ترکیبی است از شئ گرایی و تابعی بودن. ویژگی پایدار (Scala) آن را از داشتن هر گونه باگ و اشکال در اپلیکیشن‌های پیچیده دور می‌کند. این زبان JVM است و اجرای جاوااسکیریپت آن به شما اجازه می‌دهد تا  سیستم‌هایی با عملکرد بسیار بالا و دسترسی ساده به کتابخانه‌های بزرگ طراحی کنید.

زبان Ruby

 

بیشترین محبوبیت این زبان برنامه نویسی برای توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب است و برای توسعه سرور بعضی از سیستم‌های بسیار معروف دنیا استفاده می‌شود. شما همیشه اسم این زبان را در بالاترین رتبه‌ها می‌بینید و آموزش آن بارها به شما توصیه خواهد شد.

زبان C#

 

این زبان برنامه نویسی توسط مهندسان مایکروسافت، برای توسعه اپلیکیشن، در پلتفرم .NET طراحی شده است.  اگر هدف کسب تجربه و کار در حوزه ساخت اپلیکیشن دارید، پس C# همانی است که دنبالش هستید. این زبان برنامه نویسی به طور باورنکردنی ساده است، قابلیت تمرکز روی الگوریتم‌ها و اجرای جزییات را دارد.

زبان Kotlin

 

این زبان برنامه نویسی توسط کمپانی IT به طور خاص برای توسعه اندروید طراحی شد. و در سال ۲۰۱۷ توسط گوگل معرفی شد.

 

به غیر از این ۵ زبان، زبان های معروف دیگه ای هم وجود دارند که پر طرفدار هستند و برای انتخاب یک زبان برنامه نویسی پر درآمد میشه به اینها هم اشاره کرد.

  • زبان برنامه نویسی(Objective-C)
  • زبان برنامه نویسی (phyton)
  • زبان برنامه نویسی (Java)
  • زبان برنامه نویسی (Swift)

 

در این مقاله ما به ۵ تا (در واقع ۹ تا) از زبان های برنامه نویسی پر درآمد و پر طرفدار پرداختیم. شما میتواندید بر اساس معیار ها و یا علاقه یک زبان برنامه نویسی پر درآمد را انتخاب کنید. امیدوارم موفق باشید.

لینک کوتاه مقاله : https://BugLand.ir/A/f6f